Kreativita a řemeslné dovednosti kvetou ve školní dílně!

Publikováno: 25.1.2024 Autor(ka): Jana Moltašová

Žáci naší třídy se zapojili do ruční výroby a tvoření.

Chlapci se chopili dřeva a papíru a s nadšením vytvářeli modely aut a rybičky na výstavu, zatímco děvčata se ponořila do světa šití na moderních šicích strojích.

Kluci s kladivem a dlátem vytvářeli malá umělecká díla, když se dřevo proměňovalo v realistické modely. Každý z nich do svého díla vložil kousek svého srdce, což je vidět na každém detailu.

Děvčata se na druhé straně zaměřila na svět šití. S elegancí a precizností pracovala na šicích strojích a šlo jim to dobře od ruky. Je inspirující sledovat, jak se naše mladé švadlenky zdokonalují v tomto řemesle a jakým způsobem spojují zručnost i kreativitu s technickým umem.

Společné tvoření našich žáků nám ukazuje, že kreativita nemá hranice a každý může najít svůj vlastní způsob vyjádření.