Škola v přírodě - Březová

Publikováno: 24.5.2024 Autor(ka): Lucie Kuglerová

Pro letošní školu v přírodě jsme si vybrali Outdoor Resort Březová.

Tento resort se specializuje na dětskou rekreaci v oblasti zážitkových programů a už několik let drží prvenství v návštěvnosti školních pobytů v České republice.

My jsme si pro náš pobyt vybrali program Insignia a čekalo nás bezpočet nadupaných aktivit po celý pobyt. Program byl tak zajímavý, že nás neodradil ani déšť první den a pobyt jsme si maximálně užili od prvního okamžiku vstupu do areálu.

Měli jsme možnost si vyzkoušet vysokolanové centrum, lukostřelbu, lezecké stěny, jízdu na koních, bludiště Dolmen, Pirátské ostrovy, rýžování drahých kamenů, strašidelnou věž Karlštejn a mnoho dalšího. Večerní program jsme protančili na diskotéce, kde jsme doslova zíraly, jaké výborné tanečníky máme v řadách svých žáků.

V neposlední řadě musíme vychválit chutná jídla, která byla po celý den zajištěna, včetně celodenního pitného režimu.

Do fotogalerie se dostanete zde: KLIK a KLIK a KLIK