Náš vodní svět

Den Země

S dětmi z našeho oddělení jsme si připomněli Den Země. Prověřili jsme si znalosti, jaké o naší planetě máme, prozkoumali jsme glóbus a vysvětlili si,co naší planetě prospívá a co naopak škodí. Získané znalosti si děti ověřily prostřednictvím malého kvízu. Podrobně jsme také probrali otázku třídění odpadu.

Jarní detektiv

Pampelišky, povězte mi..

Mořský svět

Velkoformátové obrazy

Sportovní a odpočinkové odpoledne

Kraslice pro život

Naše družina v dubnu

S příchodem teplého počasí se naše aktivity přesouvají ven,kde se dá nejen hrát na hřišti a zahradě,ale venku můžeme i tvořit naše výtvarná díla.Příkladem může být barvení látky,ze které jsme vyrobili pestrobarevné motýlky v jarních pastelových barvách. Děti si také zasadily sazeničku měsíčku lékařského a budou o ni pečovat až do Dne matek aby ji potom použily jako dáreček pro maminky. Samozřejmě se také věnujeme naší oblíbené hře na pískovišti a míčovým hrám. K tvoření používáme také pampelišky a sedmikrásky,kterých je na naší zahradě dostatek.

Těšíme se na Velikonoce

VYÚČTOVÁNÍ PLATBY ZA MĚSÍC ÚNOR

Bruslení  ukončeno

Bruslení ukončeno

ŠD

VELIKONOČNÍ BŘÍZKA

VELIKONOČNÍ FARMA

Noc s Andersenem - spaní ve škole

V pátek, 22.3. jsme s dětmi z našeho oddělení v rámci Noci s Andersenem přespali ve škole. Po kondiční procházce, hřišti a večeři jsme se věnovali povídání o knížkách a výtvarné tvorbě. Poté všechny děti statečně absolvovaly stezku odvahy. Před spaním jsme společně shlédli pohádku a pomalu se uložili ke spánku. Probudili jsme se do krásného slunečného dne a po snídani jsme akci zakončili stezkou bosou nohou. Celá akce se moc povedla a děti si netradiční pobyt ve škole moc užily! Za jejich výkon jim po právu náležela odměna v podobě medaile a malé sladkosti.

Zimo, zimo, táhni pryč!

Malujeme vodou a fixami v kroužku Pastelka

Zajíčci pro předškoláčky

Odpočíváme, povídáme si, čteme