Týden se sv. Martinem

Živé houby v Domě umění

Ve středu, 1.listopadu jsme s dětmi z našeho oddělení navštívili nádhernou výstavu v Domě umění s názvem ,,Živé houby,,. I přesto, že letošní počasí růstu hub příliš nepřálo, společne jsme si prohlédli více jak 2 stovky hub rostoucích v naších lesích. Některé z nich děti velmi zaujaly. Děti si také mohly některé detaily hub prohlédnout prostřednictvím mikroskopů. V družině jsme poté o houbách společně pohovořili a na závěr si několik veselých hub vytvořili.

Halloween v našem oddělení

Poslední říjnové dny nám počasí opravdu přálo. Snažili jsme se ještě rychle venku načerpat sílu ze slunečních paprsků. Společně jsme podiskutovali o Halloweenu a dušičkách a poté jsme naše znalosti prověřili v haloweenském kvízu. Celý den včetně oběda, kde jsme si pochutnali na skvělém dýňovém menu samozřejmě proběhl v maskách. Výsledky kvízu byly výborné a proto dětem náležela zasloužená odměna v podobě medailí a malé sladkosti.

Stezka bosou nohou

Slet ptáků na našem plotě

1. a 2. oddělení

Bruslení je prima

UPRCHLÍCI NA PTAČÍM STROMĚ

Tak snad nám ti "Semenáčci" neutečou?

PODZIMNÍ DOVÁDĚNÍ

S podzimem, podzimem, my si to užijem!

KERAMIČTÍ KOUZELNÍCI

Keramika to je hlína, hbité a šikovné ruce. Pro některé je to dřina, pro nás zábavná práce!

Pestrý říjen

Měsíc říjen si v naší družině opravdu užíváme. Díky krásnému počasí můžeme stále trávit spoustu času venku, a to jak na školním hřišti a zahradě, tak i na procházkách po našem krásném městě. Samozřejmě zbývá čas i na hry ve školní družině a na tvoření, které máme rádi. Pochutnali jsme si také jak na červeném, tak na žlutém vodním melounu! Babímu létu zdar!!!

Se studentkami v akci..

Sv. Václav - patron českého národa

Říjen, pobyt na čerstvém vzduchu

září