Abeceda peněz - velikonoční jarmark 4.A

Publikováno: 13.4.2023 Autor(ka): Eva Hrdličková

Velikonoční jarmark třídy 4.A v rámci projektu České spořitelny Abeceda peněz (Podnikavá třída) je minulostí. Třídní firma Tvořílci ze 4.A od ledna vyráběla výrobky s jarní a velikonoční tematikou. Na jarmarku v roli prodavačů si žáci uvědomili, že jejich několikaměsíční práce byla odměněna. Zaslouženě pocítili podporu svých spolužáků a svých nejbližších. Přesvědčili se, jak důležité je spolupracovat s ostatními, být kamarádský, slušný a pracovitý. Cílem této akce bylo získat vědomosti z oblasti finanční gramotnosti a ve finále vydělat peníze pro dobrou věc. Tento projekt naši třídu neskutečně semkl, třída pracovala jako jeden tvořivý tým. Velké díky patří rodičům a prarodičům, kteří také přiložili ruku k dílu a podporovali nás.

Moc děkujeme všem, kteří nás svým nákupem podpořili. Snad Vám naše výrobky udělaly radost a zpříjemnily velikonoční čas.

Za vydělané peníze podnikneme školní výlet do Prahy, kam už se moc těšíme.