Ahoj páťáci!

Publikováno: 11.10.2023 Autor(ka): Lucie Kuglerová

Tento projekt patří mezi velmi oblíbené mezi žáky. Měli jej pro nás připravený naši kamarádi, samozřejmě za pomoci učitelů, z Václavského náměstí. Cílem projektu bylo seznámit žáky s prostory školy a zároveň ukázat, jaké aktivity nás na druhém stupni mohou čekat.

Na žáky čekalo 7 stanovišť a na každém z nich byla představena jiná aktivita. Za splnění potom žáci získali písmenko do tajenky.

A co si žáci vyzkoušeli? Venkovní překážkovou dráhu, vědomostní hru Riskuj!, anglické hry, zpívali s klavírem, smažili palačinky, vyráběli zvířátka a také testovali práci s robotickými pomůckami.

Dnešní den všichni žáci zhodnotili jako velmi zdařený a aktivity je moc bavily. Na Václavském náměstí se nám zkrátka moooc líbilo!