Nocování se strašidly

Publikováno: 21.10.2023 Autor(ka): Barbara Housarová

Dlouho slibovaná a dlouho očekávaná přespávačka ve škole se konečně stala skutečností. A to že nám ve škole straší, to je známá věc, a co teprve v pátek 13.  :-) Pojďte se tedy podívat, jak to páťáci zvládli...

Počasí nám vyšlo překrásné, a tak jsme odpoledne strávili na hřišti. V podvečer jsme vyrazili do parku, kde se konala Dýňová stezka. Davy rodičů s dětmi nás sice odrazovaly, ale vytrvali jsme, pár úkolů zvládli a odměna byla naše ;-) Poté následovala velmi vydařená ohňová show. Pro některé to bylo vůbec poprvé, co měli možnost se takového vystoupení zúčastnit.

K večeři jsme si uvařili obyčejné a všemi milované špagety. Jako bonus nám Adámkova maminka objednala ještě pizzu. V krabici jsme potom kromě italské pochoutky našli i milý vzkaz přímo z pizzerie U mastnýho pupka,  děkujeme!

Děti si přály diskotéku a taky noční prozkoumání školy bez baterek. Ne všem vydržel optimismus a odhodlání až do konce :-) obvzlášť po tom, co se celý večer samozřejmě všichni vzájemně strašili a duchy jsme viděli za každým rohem.

Se spacáky jsme se ubytovali ve staré budově v knihovně. Po poněkud hororové pohádce z knihy lidových ruských pohádek se všem jistě dobře usínalo. Děti spaly jako dudci a ráno jsem je musela budit. A tak asi jediný, kdo v noci duchy opravdu slyšel jsem byla já s paní asistentkou :-)

Ráno ještě společná vynikající snídaně - za domácí pečivo a buchtičky mnohokrát děkujeme šikovným maminkám. A je to. Třeba na konci školního roku ještě zopakujeme???

Více fotek z naší přespávačky najdete ve fotogalerii ZDE