Publikováno: 23.6.2022 Autor(ka): Alžběta Matoušková

My, žáci IV. A a IV. B, jsme se vydali společně na letní školu v přírodě na Podhradí v RS Dřevotvarka.

Přívítal nás útulný areál a pohodoví dospěláci.

Plní očekáváni jsme se ubytovali v táborových chatičkách a už hurá vstříc novým zážitkům.

A že jich bylo!

Kromě opakování učiva hravou formou, jsme si nabatikovali trička, hráli spoustu sportovních her, vydali se na pěší túru na Frejštejn a poté zpět na raftech do tábora.

Ve středu odpoledne za námi zavítal p. Vysočan s netradičními hudebními nástroji a nás čekala lekce muzikoterapie.

Ve večerních hodinách jsme podnikli stezku sebepoznání, měli jsme diskotéku a kino.

Nechyběla ani koupačka v bazénu.

Nesmíme zapomenout také na jejich úžasnou kuchyni. Vymetené talíře do posledního sousta svědčily za vše.

A naše závěrečné hodnocení - Na otázku Marcely, co nám tu chybělo nebo bychom chtěli jinak, jsme odpovídali, že kromě rodiny a domácích mazlíčků nám nechybělo vůbec nic.

My, pedagogové, bychom chtěli pochválit všechny děti, byly tu úžasné, k sobě navzájem přátelské a tolerantní. Ač jsme se domů vrátili unavení, tak jsme plni pozitivních zážitků.

Děti, byly jste super parta!!!

Více fotografií naleznete ve fotogalerii: KLIK