Vánoční koncert

Publikováno: 8.1.2024 Autor(ka): Magdaléna Králová

Poslední dny roku 2023 se naší školou nesla vánoční atmosféra. Pro její umocnění jsme na Jubilejním parku uspořádali pro rodiče, prarodiče a všechny další milé hosty vánoční koncert.

Na úvod vystoupili naši nejmenší, děti z přípravných tříd, se svým roztomilým tanečkem. Na ně navázal kroužek jógy. Děti nám předvedly akrobatické cviky, při nichž se z hlediště ozývalo obdivné šumění. Pak přišli na řadu žáci z 5.B. Tato třída nám už v létě ukázala, že divadelní prkna jí nejsou cizí. Ani tentokrát se nenechala zahanbit a nacvičila pohádku Mrazík. 5.A se proměnila na třídu andělů s ďáblem v těle a na pódiu všem divákům předvedla andělský tanec. Následovalo představení lidových vánočních tradic v podobě pěkné a poučné scénky žáků 5.C. Překvapením pro děti i dospělé byl zpěv našeho učitelského sboru. A na závěr vánoční atmosféru umocnil koncert dětského pěveckého sboru. Troufám si říci, že nejedno oko nezůstalo suché, a všichni odcházeli příjemně naladěni na nadcházející svátky.