Den Země

Oslavu naší planety jsme věnovali nejmenším tvorům - hmyzu. Povídali jsme si o něm, četli, spoustu nového se dozvěděli, namalovali, vyrobili z plastelíny a naučili písničku Mravenčí ukolébavka.

ZRUŠENÍ rodičovské schůzky v I.B

Letní škola s Kolumbem 2022 je tu!!!

Milí žáci, také letos vám díky podpoře našeho zřizovatele Města Znojma nabízíme možnost strávit báječný prázdninový týden na Letní škole s Kolumbem.  Vaši pedagogové pro vás připravili čtyři programy nabité zábavným učením, různými aktivitami, dobrodružstvím a legrací.

ZNOJEMSKÝ SLAVÍČEK

Ve středu se celá škola po dlouhé době rozezněla lidovými písničkami a bouřlivým potleskem. Konalo se školní kolo pěvecké soutěže ZNOJEMSKÝ SLAVÍČEK. Všichni zpěváčci podávali skvělé výkony a před porotou stál nelehký úkol - vybrat z každé kategorie tři nejlepší.  Za naši třídu byla nominována Klárka a Kájík. Oba zpívali pěkně a Klárce dokonce patří 3. místo ve své kategorii. Oba chválíme za perfektní reprezentaci naší třídy.

Rýmovánky se Sovíkem

Program rodičovské schůzky dne 6. 1. 2022

Vánoční radost

Dárky s radostí darujeme a radostně přijímáme.

Zábavné pokusy - projektový den

Hlasování na náš školní merch

Informace

V pondělí 29. 11. jdeme do divadla. Kvůli testování je nutný příchod do školy v 7:30.

Brusle do škol

Program rodičovské schůzky ze dne 11. 11.

Halloween v naší třídě

V pátek probíhala naše výuka v halloweenském duchu a nechyběla ani dýňová stezka za světýlky. Celý den jsme si nadmíru užili.

Logická olympiáda

Olympijský běh /T-mobil/

Podpora pohybových aktivit dětí od zdravotních pojišťoven

Náš adaptační den

Screeningové testování žáků

Vážení zákonní zástupci, na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví proběhne na začátku nového školního screeningové testování žáků, a to celkem třikrát. Další testování je plánované jen v případě, že by výskyt pozitivních testů přesáhl v našem okrese počet 25 na 100 000 provedených testů (v součtu dvou prvních testů).

Prohlášení zákonného zástupce o pobytu dětí v zahraničí

Co budeme potřebovat v 1. třídě: