Co se učíme

7.6. - 11. 6 2021

31.5. - 4. 6. 2021

Tento týden jsme slavili MDD a učení procvičovali především hravou formou. V učebnicích jsme i přes to zvládli následující. (Vše vám ale zasílám denně do soukromých zpráv. Tak, jak nám to oboustranně vyhovuje)

DOMÁCÍ ÚKOL 28. 5. 2021

Milé děti,  nebojte, online výuka se nevrací, ale i přes to dnes využijeme odkazů na internetu a seznámíme se s násobilkou 5. Je to poslední násobilka, která nás letos čeká. Ostatní budeme probírat až ve třetí třídě. Odkazů vkládám hodně. Můžete si vybírat podle chuti a nálady a vracet se k nim.  Násobky pěti jsou jednoduché, ve škole jsme si je už říkali. A určitě zjistíte, že hodně příkladů znáte z násobení a dělení čísly 2, 3, 4.

24. 5 . - 28. 5. 2021

17. 5 . - 21. 5. 2021

Sfumato

Zasílám k vytisknutí Sfumato psaní - s pomocnými linkami (na které jsou žáci zvyklí). Budeme je zatím stále používat na opisy, přepisy a diktáty. Kdo nemá možnost tisku, kdykoliv předám. Volejte, pište. Jsem tu pro vás. Rodiče, kteří dnes dopoledne došli do školy, již ofocené Sfumato stránky dostali :)

Česká televize spouští od pondělí 16. března unikátní pořad nazvaný UčíTelka.

Každý den čeká na programu ČT2 na žáky prvního stupně základních škol vyučování prostřednictvím televizní obrazovky.  https://www.ceskatelevize.cz/porady/13394657013-ucitelka/

Informace o probíraném učivu

Milí rodiče, zde najdete informace o právě probíraném učivu v jednotlivých vyučovacích předmětech.