Okresní kolo ve vybíjené

Publikováno: 14.5.2023 Autor(ka): Lenka Plašilová

Páťáci reprezentovali naši školu

Děvčata a chlapci z 5. tříd se utkali ve znojemské sportovní hale v turnaji ve vybíjené. Konkurence byla nabitá, turnaje se zúčastnilo celkem 11 školních týmů z okresu Znojmo, které se postupně utkávaly ve 2 skupinách na hřištích v zápasech dvakrát po 7 minutách. Vítězil tým, který za tento čas dokázal vybít nejvíce hráčů. V naší skupině jsme dokázali z 5 zápasů porazit parádní hrou 2 týmy, Jubilejní park a ZŠ JUDr. Josefa Mareše. Tento skvělý výkon nás posunul do boje o 7. až 8. místo. Bohužel jsme si s celkem vyrovnaným soupeřem, s dětmi ze ZŠ Hostěradice, nakonec nedokázali poradit a tak jsme skončili celkově na pěkném 8. místě. Děti z Jubilejního parku skončily po snaživém boji na 11. místě, ale o to více jim patří veliká pochvala za sportovní chování a fandění týmu z Václaváku.

Poděkování patří dětem za pěkný výkon a pedagogům tělesné výchovy za kvalitní přípravu.