Organizace  zahájení školního roku  v úterý 1. září

Organizace zahájení školního roku v úterý 1. září

Publikováno: 31.8.2020 Autor(ka): Renata Jahodová

Slavnostní uvítání žáků neproběhne vzhledem k předpovědi počasí na školním dvoře a zahradě.

Na Václavském náměstí se děti z přípravné třídy a prvňáčci setkají  v 8 hodin na školním dvoře, pod vedením pedagogů proběhne následně slavnostní zahájení v tělocvičně školy. Pokud počet přítomných překročí 100 osob, jsou povinné roušky. Poté se přemístí do svých učeben, prvňáčci budou pasováni deváťáky na školáky. Ostatní žáci zahájí v 8 hodin školní rok ve svých třídách (bez rodičů). Ukončení je v 9 hodin, obědy se vydávají od 10:30. Školní družina (pouze pro ty, kteří již uhradili úplatu) bude v provozu do 15 hodin.

Na Jubilejním parku přijdou děti z přípravné třídy a prvňáčci brankou z ulice Boženy Němcové. Zde si je paní učitelky rozdělí. Prvňáčci zahájí  školní rok společně v 8 hodin v tělocvičně a poté ve svých třídách. Vzhledem k předpokládanému velkému počtu přítomných doporučujeme účast pouze dvou dospělých od každého dítěte, roušky od 100 osob jsou povinné. Žáci vyšších ročníků  přijdou do školy hlavním vchodem a zahájí školní rok v 8 hodin ve svých třídách (bez rodičů). Ukončení je v 9 hodin, obědy se vydávají od 10:30. Školní družina (pouze pro ty, kteří již uhradili úplatu) bude v provozu do 15 hodin.