Poděkování za sbírku pro Ukrajinu

Publikováno: 29.3.2022 Autor(ka): Renata Jahodová

Vážení rodiče, vážení kolegové, milí žáci,

níže přikládám poděkování od paní Ľuby Peterkové, redaktorky Znojemských listů, za vaše dary do materiální sbírky pro Ukrajinu. K poděkování se velmi ráda také připojuji.

Dobrý den, vážená paní ředitelko,

ráda bych za sebe i kolegyni Petru Suchou poděkovala z celého srdce Vám, dětem, rodičů i pedagogickým pracovníkům za velikou pomoc Vaší školy na sbírku pro Ukrajinu.

Pracujeme na ni od začátku válečného konfliktu s kolegyní Petrou Suchou a s ukrajinským koordinátorem Voloďou. Odvezli jsme do obce Sambir (cca 70 km u Lvova) už pět zcela naložených dodávek potřebných věcí a pokračujeme ve sbírce i nadále. Aktuálně je nejvíce třeba (vedle trvanlivých potravin) léků a obvazového materiálu, kde právě sbírka vaší školy nesmírně pomáhá.

Jsme všem lidem, kteří do sbírky přispěly velmi vděčné a rády bychom, aby především žáci věděli, že jejich snaha nebyla zbytečná, ale naopak pomohla jiným lidem v těžké životní situaci.

Velmi vám děkujeme!

Ľuba Peterková