Vítězství aneb když společně přiložíme ruku k dílu

Publikováno: 7.2.2023 Autor(ka): Renata Jahodová

Soutěž Vánoční Znojmo už zná své vítěze. A my jsme mezi nimi!

Město vyhlašuje soutěž každoročně. Oceňuje tak občany, kteří vánočně zdobí své domy, okna, vstupní dveře nebo předzahrádky. Porota hodnotí i vánočně vyzdobené výlohy obchodů a dalších provozoven v centru města, ale také stromečky na Obrokové ulici, které s pomocí svých pedagogů a někdy i rodičů zkrášlují děti a žáci z mateřských a základních škol.

Ve velké a stále lepší konkurenci je pro nás velká čest stát se vítězem. Vybrat nápad, vše naplánovat, zvolit vhodné pracovní postupy, sladit časové možnosti s harmonogramem výuky vyžaduje týmového ducha, společné nadšení a spolupráci. Největší odměnou není jen stát na bedně, ale hlavně přispět k příjemné předvánoční atmosféře a rozdat radost kolemjdoucím.

DĚKUJEME ZA OCENĚNÍ!