Vydařená předvánoční odpoledne

Publikováno: 15.12.2019 Autor(ka): Renata Jahodová

Třetí adventní týden se děti 1. stupně ZŠ Václavské náměstí věnovaly vánočnímu tvoření. Za finanční podpory Lesů ČR připravili vyučující dílny i pro jejich rodiče a prarodiče.

Při vstupu do budovy školy na Slovenské ulici, která se letos stala útočištěm odloučeného pracoviště Jubilejní park, ukázali žáci svým rodičům i prarodičům jejich výrobky na vánoční výstavce, která proměnila vstupní halu školy v ledové království.

Při vyrábění vánočních dekorací a různých výrobků zněly třídami vánoční koledy a linula se vůně čaje a kávy. Děti byly nadšené   a s radostí si odnášely výrobky domů.

Dílniček si pod vedením vychovatelek školní družiny užily také děti z mateřských škol, které přišly navštívit své starší kamarády v prvních třídách.

Děkujeme Vám, že jste Vaše děti doprovodili a věnovali jim čas, protože ten je to nejcennější, co jim můžete dát...