Besídka a "vánočnění"

Publikováno: 22.12.2023 Autor(ka): Lenka Cvingráfová

Ve čtvrtek 21.12. se do programu vánoční besídky zapojily i žákyně sedmých ročníků. Od listopadu pilně nacvičovaly za vedení paní asistentky Moniky Hájkové (a pí uč. Štolové a Cvingráfové) taneční vystoupení. Překonaly strach i trému a potěšily spolužáky tanečkem na píseň Last Chrismas (Wham!). Udělaly nám obrovskou radost!

V pátek 22.12. se konalo na naší škole sportovní "vánočnění", při kterém se běhalo po schodech, skákalo do výšky a přehazovalo míčem. I sedmé ročníky měly své dva týmy, kterým spolužáci fandili. A když nefandili, užívali si společně strávené chvíle ve třídě - pouštěli jsme si filmy a jedli popcorn, povídali si, hráli karty, tančili  a nakonec si i společně zahráli židličkovanou.

Velmi nás potěšil sportovní výkon Kuby, který zazářil ve skoku vysokém - skočil úctihodných 135 cm a vysloužil si 1. místo ve své kategorii. Stejně tak Natka velmi úspěšně doskákala až na 1. místo! Stále je co oslavovat. :) Více o "vánočnění" v článku ZDE.

Jak probíhaly poslední dva dny před vánočními prázdninami, si můžete prohlédnout ve Fotogalerii nebo ZDE.