Přípravy na výstavu Vodní svět vrcholí

Publikováno: 11.4.2024 Autor(ka): Lenka Cvingráfová

Školní dvůr se brzy promění ve fascinující podmořský svět plný barvitých ryb, tajemných i kouzelných tvorů. Připravte se na nezapomenutelnou cestu, která vás zavede od kapky vody až k samému dnu oceánu.

Žáci naší školy se během uplynulých týdnů ponořili do světa vody, a to v rámci příprav na výtvarnou výstavu Vodní svět. Společně vytvořili kolekci uměleckých děl, které zahrnují roztodivné ryby, záhadné mořské živočichy a legendární postavy z mytologie vodního světa. Každý výtvarný kousek je unikátním dílem tvořivosti a fantazie našich žáků i učitelů.

Přijďte se s námi ponořit do fantastické podmořské odysey a objevte krásy a zázraky vodního světa - výstava začíná od soboty 13.4.2024.

A jak takové přípravy na výstavu vypadají? To si můžete prohlédnout ve fotografiích níže.