Fyzioterapie

Hluboký dřep, aktivace chodidel, ždímání nohy, semafor. Co to vlastně je? No přece pár cviků z fyzioterapie.

Fotogram

Žonglování s Firejokers

Flowerstiky, poiky, kruhy, kužely, šátky, talíře na točení, míčky? Na co tohle vše potřebujeme? Přece na žonglování.

Přípravy na výstavu Vodní svět vrcholí

Školní dvůr se brzy promění ve fascinující podmořský svět plný barvitých ryb, tajemných i kouzelných tvorů. Připravte se na nezapomenutelnou cestu, která vás zavede od kapky vody až k samému dnu oceánu.

RODIČOVSKÁ SCHŮZKA DNE 10. 4. 2024

Dopoledne s Napoleonem

Body - co to je?

Znáte části našeho těla? A anglicky? My ano a vy se můžete o tom přesvědčit v naší fotogalerii. Učíme se totiž právě lidské tělo v hodinách angličtiny. Tak se podívejte, jak nám to jde.

Velikonoční čtení v přípravné třídě

Již potřetí se v přípravné třídě uskutečnila akce, kterou si pro děti z přípravné třídy nachystaly vybrané žákyně z 9.A.

Velikonoční vystoupení

To, že jsme třída mnoha zájmů a zaměření, se opět potvrdilo. I na velikonočním vystoupení znojemských škol jsme měli zastoupení. A samozřejmostí je, že zbytek třídy šel našim holkám držet třída IX.A

Veselé velikonoce

Svátky probouzející se přírody, vonících květin a rozzářených dní - to jsou Velikonoce! Přejeme jejich příjemné prožití. třída IX. A

Kluci v akci

Je libo palačinku?

Školní e-shop opět otevřen!

S blížícím jarem vám opět přinášíme naši vlastní volnočasovou kolekci školního oblečení.

Každý může být básníkem

DADA? DADAismus! Z francouzského výrazu pro hračku. Umělecký směr, který boří hranice básní i slov. A my se rozhodli na jednu hodinu dadaistickými básníky stát.

Cvrčci a jejich zvukové orgány

Stolní tenis  pod patronací hráček extraligy

Stolní tenis pod patronací hráček extraligy

V posledním týdnu jsme v rámci tělesné výchovy měli možnost vyzkoušet si tréninkovou jednotku s extraligovými hráčkami ve stolním tenise

Naše výtvarky trochu jinak

Netradiční tělocvik - laser game aréna

Znojemský slavíček - školní kolo

Tortila jedna báseň

Únik z Matrixu

Zajímavá návštěva s únikovou hrou.