VÍTEJTE NA NOVÝCH STRÁNKÁCH ŠKOLY!

Publikováno: 14.4.2019 Autor(ka): Renata Jahodová

O víkendu se nám po dlouhých přípravách podařilo spustit nové webové stránky školy. Přáli jsme si stránky moderní, přehledné, srozumitelné a rychle a snadno aktualizovatelné. Na jejich vzhledu a funkcionalitě se podílel tým kolegů naší školy.

Vytvořili jsme svižný responzivní web, který je optimalizován pro různé druhy zařízení a dobře se tak zobrazuje na všech displejích. Hlavní změnou je pokročilý redakční systém, do kterého mají přístup zaměstnanci školy, kteří nyní mohou sami spravovat své sekce stránek.

S novými stránkami vzniklo také nové logo školy, které symbolizuje propojení a spolupráci obou našich pracovišť na Václavském náměstí a u Jubilejního parku.

Věřím, že nová prezentace školy na webu naplní očekávání a bude příjemným zdrojem informací o naší škole pro širokou veřejnost.

V současné době probíhá doplňování webu informacemi, prosím Vás tedy o shovívavost.

Krásné jarní dny!

Renata Jahodová