4.B - Útulek v Příměticích u Znojma

4.B - Útulek v Příměticích u Znojma

Publikováno: 7.6.2024 Autor(ka): Ida Horáková

Náš hlavní cíl - splněn a máme nefalšovanou radost !

Když jsme šli do projektu Abeceda peněz s Českou spořitelnou, tak jsme si vytyčili jeden z hlavních cílů  -  přispět finančně na Útulek v Příměticích u Znojma. Nedávno jsme tento cíl naplnili skutečností. Třída 4.B zavítala do tohoto útulku za pejsky, kočičkami, koníky, kozami, slepičkami,.....a dalšími zvířátky, která zde našla azyl i pomoc. I my jsme přišli se svojí troškou do mlýna. Přispěli jsme částkou 9 500 Kč, nakoupili jsme krmivo pro zvířátka a osobně jsme je předali místnímu útulku. Návštěva byla velmi příjemná a vše se neslo v krásné pozitivní atmosféře. Některá zvířátka nás dojímala svoji statečností. Útulek v Příměticích u Znojma neposkytuje jen azyl, ale má za cíl se starat také o zanedbaná zvířátka, která zde naleznou klid, pohodu, dobré jídlo a lidské přátele, kteří jim projevují lásku. Bylo nám velkým potěšením přispět a pomoci alespoň touto drobnou částkou a na chvilku se o ně postarat. Moc se nám zde líbilo a rozhodli jsme se (děti se rozhodly samy), že se o útulek budeme dál zajímat a naše návštěva, ze které jsme byli nadšeni, není rozhodně poslední.