Adventní vystoupení žáků naší školy

Publikováno: 15.12.2019

Znojemský advent na Masarykově náměstí

Adventní čas přináší prostor pro klidné zastavení, vzájemné sbližování a příjemné zážitky, které vytváří předvánoční atmosféru.

Žáci a učitelé naší školy svým pěveckým a tanečním vystoupením potěšili své rodiče, učitele, spolužáky a návštěvníky adventních trhů na Masarykově náměstí Znojmo.

Se zpěváky pod vedením pana učitele Michala Grosse si všichni přítomní zazpívali známé koledy a vánoční písně.

Pěvecký sbor Sboráček pod vedením paní učitelky Vladimíry Wildové vystoupil se svým hudebním pásmem a vánočně naladil celé náměstí.

Roztleskávačky Super Girls roztleskaly všechny, kteří v ruce zrovna nedrželi vánoční punč.

Vystoupení sklidila zasloužený potlesk a my našim šikovným žákům za zdařilý kulturní zážitek moc děkujeme.

Videozáznam:   SUPER GIRLS - ZŚ VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ