Kaňkou do pohádky: Den druhý

Publikováno: 29.8.2021

Haló, haló, jsme opět tady! Dnešní den byl teda pěkně dobrodružný. Po ranním přivítání jsme se dozvěděli od naší holčičky Vendulky z pohádky o tajemství kouzelných kamínků a království lesních skřítků. Ihned jsme se dali do práce. Každý z nás si namaloval několik kouzelných kamínků, poté jsme se přesunuli na školní dvůr, abychom si namalovali skřítky a domečky, pak jsme se nabaštili na školní zahrádce a chvilku pohráli. Pak nás paní učitelky pasovaly na "OCHRÁNCE PŘÍRODY A VŠECH LESNÍCH SKŘÍTKŮ A VÍL" a my se mohli konečně vydat na lov pokladu. Po cestě jsme schovávali kouzelné kamínky pro lesní skřítky, ti nám na oplátku nechali úkoly, které nás zavedly k pokladu. A co myslíte, našli jsme ho? Našli! Opravdický poklad! Byla to truhla plná bonbónů a lízátek. Nakonec jsme vše zvládli a už se nemůžeme dočkat zítřka! Takže HRUŠKY, TUŽKY, PONOŽKY!!!

Kaňka tým