Kaňkou do pohádky: Den první

Publikováno: 29.8.2021

Haló, haló, už nám to konečně začalo! A jaký byl ten první den? No přece parádní! Na úvod jsme se všichni seznámili a také zjistili, že nejsme ve skupince sami. Přišla nás totiž navštívit holčička Vendulka z pohádky... byli jsme pasování na čtenáře a museli slíbit, že se budeme o knížky starat vzorně. Po pasování jsme se přesunuli k Vlkové věži, kde na nás čekal kejklíř Jonáš, zastříleli jsme si z luku a projeli na koni. Prázdné bříška jsme si naplnili pořádným řízkem, palačinkou a smažákem v Bowling Baru a nakonec jsme si i zahráli. A všichni! Moc jsme si ten dnešní den užili a těšíme se už na zítřek, který bude pěkně dobrodružný. A samozřejmě nemůže chybět náš válečný pokřik, který vymyslely děti - "HRUŠKY, TUŽKY, PONOŽKY"!!!

Kaňka tým