Motivační beseda s Honzou Kollerem

Publikováno: 10.3.2024 Autor(ka): Pavel Dufek

V pátek 8. března měli vybraní žáci naší školy možnost zúčastnit se motivační besedy s bývalým vynikajícím fotbalovým hráčem a reprezentantem České republiky Honzou Kollerem.

Na začátku besedy mohl každý účastník napsat na lísteček otázku na Honzu Kollera a během besedy bylo několik lístků s otázkami vylosováno a Honza na ně odpověděl. Během povídání nám tento fotbalista, přezdívaný Dino, přiblížil svůj život s fotbalem, co ho k hraní vedlo a jak se postupně během své bohaté fotbalové kariéry dostával postupně do lepších a lepších klubů a kdy byl poprvé nominován do reprezentace. Jak sám říká, mnohdy měl štěstí, že byl ve správný okamžik na správném místě, ale i to, že chtěl s fotbalem skončit, ale vždy našel v sobě další motivaci pokračovat.

Na konci besedy samozřejmě nechyběla možnost se s tímto vynikajícím fotbalistou nechat vyfotit, nebo získat jeho podpis, nejen na fotbalových kartičkách, které tam byly připraveny, ale Honza byl ochotný se podepsat i na věci, které si malí fotbalisté přinesli.

Beseda byla velice poučná a zajisté přispěla k píli a vytrvalosti žáků, kteří se této besedy zúčastnili.

Mgr. Lucie Kuglerová a Mgr. Pavel Dufek