Veselý Halloween

Publikováno: 5.11.2019

Naše škola se dnes ponořila do tajemného světa příšer. Dušičky bývají trošku smutné a tak jsme si letos užili raději jejich veselejší variantu, Halloween, nebo také mexické Día De Los Muertes.

Děti už celý měsíc pilně připravovaly překrásnou výzdobu. Dlabali jsme dýně, malovali a nacvičovali básničky a tance. A za ta krásná představení, masky a výtvory si dnes všichni vykoledovali sladké odměny. Žáčci 1. stupně se vydali na strašidelnou stezku školou zdobenou lucerničkami a dýněmi. V temných zákoutích na ně číhaly úžasné příšerky, žáci 2. stupně, kteří také soutěžili o nejpovedenější masky. A na závěr jsme si všichni užili veselý a moc povedený karneval s krásnou čarodejnicí Dařbuchou. Na konci dne jsme byli tak nadšení, že se už teď těšíme na příští rok až si Halloween znovu zopakujeme.