Znojemský Boyard: Den první

Publikováno: 29.8.2021 Autor(ka): Eva Hrdličková

Dnešním dnem odstartovala na odloučeném pracovišti Jubilejní park Letní škola s Kolumbem - Znojemský Boyard.

Nejdříve si žáci poslechli příběh o tom, jak město Znojmo ovládl zlý čaroděj Dobrofuč, který zbavil dospělé obyvatele města dobrých vlastností. Jen dobrý muž Fura může díky úkolům, které děti splní během akce, navracet lidem dobré vlastnosti.

Pak se žáci rozdělili do tří skupin pod vedením ochránkyň Znojma, které se jmenují Rozum, Štestí a Odvaha. Zástupce z každého družstva šel na školní půdu, kde musel splnit úkol od tajemného otce Fury.

Následovalo výtvarné tvoření - výroba vlastního trička a zdobení předmětů, které budeme během týdne potřebovat k plnění úkolů.

Nechyběl výborný oběd ve znojemské restauraci. A odpoledne byl čas na sportovní aktivity a seznámení dětí se mezi sebou navzájem.

Den jsme si maximálně užili a naše 5denní mise byla krásně zahájena.