ŠD - platba za druhé pololetí

PF 2024

Vánoční přání

ŠD domeček

Předvánoční týden

Poslední týden před Vánoci jsme s dětmi zasvětili především přípravě dárečků pro maminky, babičky a další členy rodiny. Děti si také vyrobily vlastní rámečky na své portréty. PŘEJEME VŠEM POHODOVÉ VÁNOCE A ÚSPĚŠNÝ ROK 2024!

Vánoční stromeček

Kolektivní práce

ANDĚLSKÁ PATROLA

JEŽÍŠKOVA POŠTA

Advent v naší družině

Děti z našeho oddělení si adventní dobu opravdu užívají,buď na společných vycházkách po vánočním městě, zpěvem a poslechem vánočních koled,vyráběním vánočních dárečků, přáníček a nebo jen společnou hrou se svými kamarády.

První sníh - první prosinec

Dnes jsme s dětmi z našeho oddělení zkrátka neodolali a vydali se plně si užít prvního pod (zimního) sněhu.Myslím, že následující fotografie se obejdou bez komentáře....

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ

Výstava,, Fenomén Fatra,, v Domě umění

Listopad v naší družině

KERAMICKÁ MINITOVÁRNA

KONĚ PRO SV. MARTINA

A PAK ŽE NEROSTOU!

Týden se sv. Martinem

Živé houby v Domě umění

Ve středu, 1.listopadu jsme s dětmi z našeho oddělení navštívili nádhernou výstavu v Domě umění s názvem ,,Živé houby,,. I přesto, že letošní počasí růstu hub příliš nepřálo, společne jsme si prohlédli více jak 2 stovky hub rostoucích v naších lesích. Některé z nich děti velmi zaujaly. Děti si také mohly některé detaily hub prohlédnout prostřednictvím mikroskopů. V družině jsme poté o houbách společně pohovořili a na závěr si několik veselých hub vytvořili.

Halloween v našem oddělení

Poslední říjnové dny nám počasí opravdu přálo. Snažili jsme se ještě rychle venku načerpat sílu ze slunečních paprsků. Společně jsme podiskutovali o Halloweenu a dušičkách a poté jsme naše znalosti prověřili v haloweenském kvízu. Celý den včetně oběda, kde jsme si pochutnali na skvělém dýňovém menu samozřejmě proběhl v maskách. Výsledky kvízu byly výborné a proto dětem náležela zasloužená odměna v podobě medailí a malé sladkosti.

Stezka bosou nohou

Slet ptáků na našem plotě

1. a 2. oddělení