Akademie
Podruhé jsme vystupovali na naší školní akademii, letos jsme si vybrali školní humor, nemoci
způsobily, že se naše vystoupení trochu zkrátilo, děvčata se musela naučit více výstupů,
ale vše nakonec skončilo dobře a rozloučili jsme se s Jubilejním parkem.