Výlet
Po dvou letech projektu PROP, kdy jsme několikrát ročně absolvovali výlety po naší republice,
jsme se vrátili k obvyklému zvyku jednoho výletu za školní rok. Vypravili jsme se do města
Vyškov, který láká své hosty Dinoparkem a zoo. Ani jedno z těchto míst nás nezklamalo.
Cesta vláčkem přes celé město, aktivity v Dinoparku, kontaktní zoo, vše stálo za to!!!