Jak jsme si to užili
Dne 2. června se žáci třídy 1.C vydali MHD na dětské hřiště ve Chvalovicích. Výlet byl pro děti skutečně radostným překvapením, na tomto hřišti totiž ještě nikdo z nich nebyl. Děti si užily spoustu pohybu, her a zábavy na různých sportovních atrakcích. Všichni jsme se do Znojma vraceli s dobrou náladou a pěknými zážitky.