Mikulášská nadílka ve škole – pátek 5. prosince
V pátek 5. prosince se naše škola proměnila v kouzelné místo plné tradic a fantazie. Ve sklepních prostorách vzniklo pravé peklo – čerti s řetězy a rohy čekali na odvážné děti, které musely ukázat, že si zaslouží projít dál. Atmosféra byla napjatá, ale zároveň veselá, protože čerti se spokojili jen s trochou strašení.
Kdo prošel peklem, dostal se až do tělocvičny, která se proměnila v nebe. Tam vládla radostná nálada, Mikuláš rozdával balíčky a andělé rozdávali úsměvy i pohlazení. Všichni jsme nakonec zůstali v nebi – čerti nás nechtěli, a tak se celý den nesl v duchu smíchu, zpěvu a společné radosti.
Mikulášská nadílka ve škole se tak stala krásným zážitkem, který dětem připomněl, že i když se objeví pekelné postavy, dobro a přátelství nakonec vždy zvítězí.