DONE!
Vážení ZZ,
moje děti, moji ÚŽASŇÁCI.
dnes končí naše cesta, jeden příběh, který jsme spolu psali 4 roky. Jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla být třídní učitelkou mým HEROES. Sledovat tyto človíčky od prvních slov, písmen až po opravdové parťáky. A já vím, že vy víte, že to nejsou jen slova. Třeba Ronýsek a Malina vůbec nemluvili. Každičký z našeho týmu je pro mě důležitý, každičký je jiná osobnost, jiná energie, jiná moje srdíčková záležitost. Děti mají šestý smysl a vycítí, nedají se ošálit. A z mých prvňáčků jsou dnes usměvavá srdíčka připravena na další cestu.
A proto já, Nikola Matoušková, odevzdávám Vás, moje srdíčkové děti, do dalších rukou. Přeji Vám jen to nejlepší na další cestě životem. Nikdy nezapomeňte na slušné vychování, a úsměv na rtu.
Byli jste, jste a budete to, proč chci každičké ráno vstát a dětem lásku věnovat. Přála bych každému, Aby svoji práci tak miloval. A za to můžete vy, "MOJI ČTVRŤÁCI".
S láskou a neskutečnou úctou!
Vaše TU: Nikola Matoušková