Bylo "kafe" i buchta.
Už se těším na prázdniny.
Ve školní družině jsme se vydali navštívit naše kamarády, kterým jsme už dříve slíbili „kafe“ a buchtu. S radostí jsme splnili svůj slib, společně jsme si užili příjemné chvíle a děti navíc přednesly básničku „Už se těším na prázdniny“.
Za krásné vystoupení a milé setkání čekala na děti sladká odměna v podobě zmrzliny.
Bylo to hezké zastavení plné radosti, úsměvů a těšení se na prázdniny. ?