Krásy Moravského krasu.
Třídní výlet ke konci školního roku plný dobrodružství.
Kdo může říct, že v jednom dni cestoval autobusem, vláčkem, loďkou a lanovkou? No přece 1.B :-)
Výlet byl velice povedený, celou dobu panovala příjemná poklidná atmosféra občasně ozvláštněná návaly adrenalinu z těsných průchodů v jeskyních nebo nástupů na lanovku. Byli jsme vděční za ochlazení v jeskyni i za stín lesa. Obídek byl výborný a nutné a "velmi typické" suvenýry z Moravského krasu v podobě mačkacích slizů, másel a podobných "věcí" byly už jen třešnička na dortu.