Plavci a potápky
Náš krátký, ale přínosný kurz plavání je za námi.
Kdo se vody bál, směje se. Kdo se nepotápěl, potápí se. Kdo neskákal do vody, skáče. A kdo byl plavec a potápka už na začátku, užil si to.
Plavání v Ronji bylo moc fajn. Zvládli jsme makat i se bavit a relaxovat. Já s paní asistentkou teda vždy spocené až na pr... (jestli je to teda ve vodě možné), ale děti udělaly ve vztahu k vodě veliký pokrok.
Fotky ZDE Bohužel na nich neuvidíte, jak jsme trénovali techniku, ale to jsem byla logicky s dětmi ve vodě, tak aspoň fotky z těch zábavnějších chvilek.